Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 50 производи со клучен збор: ahlborn
Производи на страна:
Страна 3 од 4
AHL FVA6152
Брзо инфо
(0)

Компактна метеорошка сонда за мерење на брзина на ветер за употреба со ALMEMO мерните инструменти.

48.854 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FRA916
Брзо инфо
(0)

Компактен мeтереолошки сензор за мерење на наврната количина на дожд.

66.811 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L6AK
Брзо инфо
(0)

Компактен притисочен сензор за мерења на флуиди  дo 30bar.

16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915VTHK
Брзо инфо
(0)

Aксијален турбински сензор за проток на флуиди до 40l/min.

22.173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1312NA1
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување на модуларните инструменти ALMEMO 2450, 2490, 2590.

2.981 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FPA106L0100H
Брзо инфо
(0)

Убодна температурна сонда од Тип PT100.

10.178 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FHAD462
Брзо инфо
(0)

Сонда за мерење на влажност со вграден дигитален температурен сензор за користење со модуларните инструменти ALMEMO.

11.196 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L5R
Брзо инфо
(0)

Компактен притисочен сензор за мерења на флуиди дo 10bar.

16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915-S140
Брзо инфо
(0)

Пропелерска сонда за мерење на струење на воздух до 40m/s наменета за употреба со ALMEMO модуларните платформи.

44.274 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FEA604-MN
Брзо инфо
(0)

Мерна клешта-адаптер за мерење на AC струи  до 200А наменета за употреба со ALMEMO мерните уреди.

14.467 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FKA022
Брзо инфо
(0)

Сонда за мерење на апликација на сила за употреба со ALMEMO мерните уреди.

81.715 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FTA05L0050H
Брзо инфо
(0)

Убодна температурна сонда од K-тип.

8.869 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915-S120
Брзо инфо
(0)

Пропелерска сонда за мерење на струење на воздух до 20m/s наменета за употреба со ALMEMO модуларните платформи.

41.221 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915VTH25M
Брзо инфо
(0)

Aксијален турбински сензор за проток на флуиди до 160l/min.

38.167 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9900-AB4
Брзо инфо
(0)

Модул за аквизација на DC напон до 200V наменет за употреба со ALMEMO мерните инструменти.

17.448 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.