Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 64 производи со клучен збор: mean-well
Производи на страна:
Страна 5 од 5
MEW-SP-200-12
Брзо инфо
(0)

Индустриско прекинувачко напојување со

активна PFC функција: 12V, 16,7A, 200,4W.

4.958 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-50-15
Брзо инфо
(0)

Индустриско напојување: 15V, 3.4A, 51W.

1.373 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW RSP-750-12
Брзо инфо
(0)

Индустриско прекинувачко напојување со
активна PFC функција: 12V, 62,5A, 750W

12.473 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-LPV-100-12
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 12V, 8.5A, 102W.

2.352 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.