Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 72 производи со клучен збор: lutron
Производи на страна:
Страна 4 од 5
LUTRON HV-40
Брзо инфо
(0)

Сонда за испитување на висок напон до 40kV, за приклучување на мултиметар.

7.692 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON PE-12
Брзо инфо
(0)

Резервна сонда за употреба со PH метар Lutron PH222.

2.969 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUTRON PHB-318
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура, влага и притисок во компактно куќиште.

7.444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RT-606
Брзо инфо
(0)

Детектор на редослед на фази со LED индикација на насоката на вртење.

3.233 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUTRON HT-3006HA
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура и влага со посебен влез за температурна сонда.

11.749 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON CB-933
Брзо инфо
(0)

Идентификатор на кабли и водови со можност за истовремена идентификација на 16 проводници/кабли.

10.849 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE FVF-SC2
Брзо инфо
(0)

Софтвер за инструментите од производителот Fluke.

20.854 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON EMF-839
Брзо инфо
(0)

Мерач на високофреквентно нејонизирачко зрачење до 3GHz.

74.832 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON FG-5020
Брзо инфо
(0)

Дигитален тестер на сила наменет за мерење на сила за маси до 20kg.

23.342 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON VB-8201HA
Брзо инфо
(0)

Тестер на вибрации и забрзување со одвоив сензор. Сензорот има магнетна база која е наменета за прицврстување на металните делови на механичката опрема.

19.228 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON LX-1102
Брзо инфо
(0)

Мерач на осветленост со RS232 интерфејс.

7.779 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUTRON SL-4012
Брзо инфо
(0)

Мерач на бучава со RS232 поврзување со РС.

13.740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON VB-8203
Брзо инфо
(0)

Тестер наменет за мерење и даталогинг на вибрационите параметри: брзина, поместување и забрзување.

34.619 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON VT-8204
Брзо инфо
(0)

Комбиниран тестер на вибрации и мерач на вибрации за проширена анализа на вибрациите на мехничките системи.

34.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON LM-8000A
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура, влага, брзина на струење и осветленост.

8.579 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.