Skip Navigation Links.

Комплет за гравирање и обработка на дрво

ZD-972A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PUCTEC

Комплет за гравирање и обработка на дрво составен од леткум и 19 алатки за обработка.

1.450 ден
(вклучено ДДВ): 221,19 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

ZD-972A - Комплет за гравирање и обработка на дрво составен од леткум и 19 алатки за обработка.

 

Комплетот содржи:

  • Рачка за лемење
  • Врв во облик на нож
  • 19 врвови за гравирање

 


Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.