Skip Navigation Links.

USB-C / VGA Адаптер

GB-USBAD6
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
USB-C во VGA Адаптер, USB-C Машко во VGA Женско, 0.2m
1.367 ден
(вклучено ДДВ): 65,1 ден
Беспл. Испор.
w

Кабел адаптер за поврзување на уреди кои имаат USB-C тип конектор со уред кој има VGA конекција. Поддржува резолуција до 1920x1080 пиксели на 60Hz.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB-C тип 
  • Конектор Б: VGA- 15 пински женски
  • USB верзија: v3.1
  • Поддржува резолуција до 1920 X 1080 пиксели 
  • Боја: бела
Конектори А
USB C-type
Конектори Б
VGA
женско
Верзија на USB
v3.1
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.