Skip Navigation Links.

USB-C Хаб

GB-USBHUB16
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB-C Хаб, 4 Портен, USB 3.0,Црн
1.355 ден
(вклучено ДДВ): 64,52 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Повеќе портен хаб со USB-C тип машко/ 4x USB-A тип женско v3.0, за брз пренос на податоци до 5 Gbps и полнење на мобилни уреди. Погоден за компјутери и паметни уреди со USB-C порти.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB-C тип машко
  • Конектор Б: 4x USB-А тип v3.0 женски
  • Брзина при читање и запис на податоците: 625 MB/s
  • Боја: црна
USB Конекција
USB3.0
Број на USB порти
4
Тип на конекција
USB C
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.