Skip Navigation Links.

Безжичен звучник

FRB-1RB3000IN
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FRESH

Преносен безжичен Bluetooth звучник 2.0.

 

3.696 ден
(вклучено ДДВ): 563,8 ден
на лагер
w

Компактен, преносен безжичен звучник со моќнст од 12W, кој ги трансформира Bluetooth паметните телефони, таблети или лаптопи во преносливи HiFi системи. Претставува совршена комбинација на современ дизајн и квалитетен звук. Во правоаголна форма, обложен со посебна ткаенина и кожна етикета со врежано лого, звучникот одлично се вклопува во секој простор.Карактеристики:

  • Максимална RMS моќност: 12W
  • Конекција: Bluetooth v4.0 /3.5mm
  • Времетраење на батеријата: максимум 20 часа
  • Тип на напојување: USB / Lithium-Polymer
  • Капацитет: 4000mAh
  • Напојување: 5 V-DC
  • Боја: темно сина
  • Димензии: (100х90x200)mm
Максимална RMS моќност 12 W
Конекција
3.5mm
Bluetooth
Тип на напојување
USB / Lithium-Polymer
Димензии 100х90x200 mm
Боја
 сина
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.