Skip Navigation Links.

USB-C / DisplayPort Кабел

GB-CAB031
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB-C / DP Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 4K, 1.2 m
1.490 ден
(вклучено ДДВ): 227,29 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Кабел адаптер за пренос на UHD видео сигнали од Mac / PC на телевизор, монитор или проектор. USB-C ™ конекторот може да се користи од двете страни.

 

Карактеристики:

  • Конектор1: USB C-тип машки
  • Конектор2: DisplayPort машко
  • Максимална резолуција: 4K*2K@60 Hz
  • Боја: црна
  • Должина: 1.2m
Должина 1,2 m
Конектори А
USB C-type
машко
Конектори Б
DisplayPort
машко
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.