Skip Navigation Links.

Безжичен звучник

NE-BTSP02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis

Пренослив безжичен Bluetooth звучник, 15W

1.990 ден
(вклучено ДДВ): 303,56 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Овој лесен пренослив Безжичен Bluetooth звучник е направен за денови на плажа или покрај базенот. Неверојатно лесен и пренослив, звучникот сепак дава квалитетен, длабок и богат звук кој ги погодува сите тонови. Овој безжичен Bluetooth звучник има IPX7 водоотпорен рејтинг. Совршен за забава покрај вашиот базен, бидејќи звучникот е правилно заштитен од капки вода или истурен пијалок. Врвната моќност нуди излез од 15 W од преносливиот квалитет на звукот. Интегрираната батерија од 1800 mAh ви дава до пет часа репродукција со едно полнење - и можете да продолжите со слушање на вашата музика додека ги надополнувате звучниците подготвени за следната забава покрај базенот.


Карактеристики:

  • Лесни, преносливи звучници - нудејќи моќен излез на звук од 15 W
  • IPX7 водоотпорен рејтинг - ги прави овие идеални за забави покрај морето или базенот
  • Вградена батерија од 1800 mAh - овозможува музичка репродукција до пет часа

Содржина на пакетот:

  • Bluetooth звучник
  • USB кабел за полнење
  • AUX кабел
  • Упатство за брзо инсталирање
Фреквентен опсег 150 - 18000 Hz
Максимална RMS моќност 5,0 W
Конекција
3.5mm
USB
Bluetooth
Тип на напојување
USB / Li-Ion
Напојување (DC) 5 V-DC
Капацитет 1.800 mAh
Боја
 сива
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.