Skip Navigation Links.

Безжичен звучник

NE-WiFiSP02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis

Безжичен звучник, 30W.

3.998 ден
(вклучено ДДВ): 609,86 ден
на лагер
w

Овој безжичен (Wi-Fi) звучник претставува дел од серијата N-play на Nedis и подржува поврзување со други безжични уреди во другите соби со едноставна контрола од едно место.

Може да се користи и како самостоен уред за слушање на Вашата омилена музика или да се поврзе со останатите модели звучници или уреди со користење на паметна апликација која контролира се од едно место. Богат звук.

Со излезна моќност од 30W претставува звучник кој овозможува богат и солиден звук.

Интегрираната батерија од 1800mAh овозможува време на работа до 6 часа со едно дополнување.

 

Карактеристики:

  • Моќен безжичен звучник, со излезна моќност од 30W
  • Пренослив звучник кој овозможува до шест часа музика
  • Едноставна за користење апликација за контрола од паметен телефон или таблет
  • Може да се поврзе со други звучници 
  • Подржува сервиси за стримување како Spotify за да ги проширите музичките хоризонти.
Максимална RMS моќност 30 W
Конекција
3.5mm
WiFi
Работен опсег 30 m
Тип на напојување
USB / Батерии
Напојување (DC) 5 V-DC
Капацитет 1.800 mAh
Излезна струја 1.000 mA
Тежина 1.380 g
Боја
 сребрена
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.