Skip Navigation Links.

Комплет алат

GB-TLW01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Комплет алат 42 во 1.

1.232 ден
(вклучено ДДВ): 187,93 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Комплет алат со 42 парчиња во практична кутија со отстранлива рачка за 12 битови.

Изработен од хром-ванадиум (CrV) со зголемен отпор на деформација. Стабилните врвови овозможуваат сигурен пренос на вртежниот момент и брзо прицврстување. Ергономската рачка изработена од гума Ви овозможува удобно и цврсто држење додека работите без да се лизга. Лесно променливи врвови.

 

Комплетот содржи:

  • Рамни битови: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 5 mm, 6 mm 
  • Phillips битови: PH0, PH1, PH1, PH2, PH2, PH3 
  • Pozidriv битови: PZ0, PZ1, PZ2, PZ3
  • Торкс битови: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T35
  • Хексагонални битови: H3, H4, H5, H6
  • Квадратни битови: S0, S1, S2, S3
  • Клучеви: 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm
  • Адаптер (25 mm)
  • Магнетен држач
Димензии 190x115x40 mm
Тежина 0,400 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.