Skip Navigation Links.

Препорачани производи

Пронајдени се 13 производи со клучен збор:
Производи на страна:
Страна 1 од 1
RA-1002804
Брзо инфо
(0)

Соларна LED светилка,
за балкон, со сензор ден/ноќ.

1.480 ден
Повеќе
На лагер
w
RA-1004583
Брзо инфо
(0)

Соларна LED светилка,

за на ѕид, со сензор за движење.

1.786 ден
Повеќе
На лагер
w
RA-1003077
Брзо инфо
(0)

Соларна LED светилка,

за на ѕид, со сензор ноќ/ден.

1.601 ден
Повеќе
На лагер
w
RA-1003079
Брзо инфо
(0)

Соларна LED светилка,

за на ѕид, со сензор ноќ/ден.

1.478 ден
Повеќе
На лагер
w
RA-1003251
Брзо инфо
(0)

Соларна LED светилка,

за во градина, со сензор ноќ/ден.

1.293 ден
Повеќе
На лагер
w
BAL-WS105
Брзо инфо
(0)

Метереолошка станица со безжичен надворешен сензор.

2.223 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-WS205
Брзо инфо
(0)

Метеoролошка станица со безжичен надворешен сензор.

1.170 ден
Повеќе
На лагер
w
BAL-WS100
Брзо инфо
(0)

Метеролошка станица со надворешен соларен сензор.

 

6.990 ден
Повеќе
На лагер
w
EXTECH 42512
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен IR термометар со две ласерски точки за температури (-50 до 1000)°C.

11.414 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE 62MAX
Брзо инфо
(0)
Бесконтактен термометар со напредни функции, заштитено куќиште од влага и прашина со IP54, како и случаен пад од 3m. Наменет е за изведување на мерења во индустриските, но и...
6.906 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH RHT20
Брзо инфо
(0)

Логер на температура и влага за ѕидна монтажа.

9.306 ден
Повеќе
На лагер
w
MASTECH MS6530
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен термометар MS6530 наменет за општа употреба.

3.070 ден
Повеќе
На лагер
w
TECPEL DTM307B
Брзо инфо
(0)

Двоканален термометар за К-тип на сонди.

4.507 ден
Повеќе
На лагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.