Skip Navigation Links.

Најдобро оценети производи

Производи на страна:
Страна 1 од 7
AR-102611
Брзо инфо
(1)

Тркачки камионет со погон на две тркала и максимална брзина од 56km/h+.

18.102 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DID-C0046
Брзо инфо
(1)

Пустински камионет со погон на четири тркала и максимална брзина од 32km/h+.

9.378 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD 9-AX SH.
Брзо инфо
(1)

Arduino shield базиран на BNO055 сензор за апсолутна ориентација.

1.737 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-LEONARDO
Брзо инфо
(1)
Код: A000052

Развојна плочка базирана на ATmega32 микроконтролер.

1.666 ден
Повеќе
На лагер
w
ME-ADD ARD UNO C
Брзо инфо
(1)
Код: MIKROE-1581

Екстензија со mikroBUS™ хост подножја за Arduino Uno компатибилни плочки.

401 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM11043
Брзо инфо
(1)

ARMS mbed LPC1768 плочката Ви овозможува брзо да започнете со евалуација на супериорните перформанси и можности на LPC1768.

4.843 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD CON.EVE
Брзо инфо
(1)
Код: MIKROE-1429
Плочка базирана на FT800 Embedded Video Engine графички контролер, со интегриран 4.3” 480x272 дисплеј на допир. Плочката овозможува брза и визуелно неверојатна гр...
3.688 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.RTS30
Брзо инфо
(1)

DC-DC конвертор од 24V на (3-13.8)V, 1A.

187 ден
Повеќе
На лагер
w
VL-CABLE010/1
Брзо инфо
(1)

Кабел DisplayPort машко / DVI машко, 1m.

790 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-DVBT-OUT112
Брзо инфо
(1)

Надворешна/внатрешна активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

1.490 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-DVBT-IN10
Брзо инфо
(1)

Активна DVB-T антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-1
Брзо инфо
(1)

Активна DVB-T надворешна антена за прием на дигитални ТВ сигнали.

2.350 ден
Повеќе
На лагер
w
ME-ADD EASY WIFI
Брзо инфо
(1)
Код: MIKROE-574

Развојна алатка за уреди кои користат безжична комуникација на 2.4GHz (WiFi).

1.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSHS16
Брзо инфо
(1)
Код: KSHS16

ESD Heavy-Duty Антистатички чистач, 500ml.

954 ден
Повеќе
На лагер
w
BDL-BR69062
Брзо инфо
(1)
Код: BR69062
ESD четка, 120x18mm Влакна: 10x5x15mm...
437 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.