Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 176 производи со клучен збор: comet system
Производи на страна:
Страна 1 од 12
COMET DSRH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSRH/C

Дигитална сонда за мерење температура и влага за употреба со Comet p-line серијата на веб сензори.

7.310 ден
Повеќе
На лагер
w
COMET KIT-GSM-G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KIT-GSM-G

GSM/GPRS модем за употреба со Comet G0241 логерите на температура со принтер наменети за монтажа во возила.

22.534 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T5540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T5540

Мерач на концентрација на CO2 (јаглерод диоксид) со LAN комуникација и вграден веб сервер.

25.557 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET S0122
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S0122

Двоканален термометар со вградена температурна сонда и влез за надворешна сонда со меморија (даталогер).

13.773 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET S3120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S3120

Мерач на температура и влага со вградена сонда и меморија (даталогер).

16.488 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET G0241
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0241

Мерач и логер на температура со вграден принтер наменет за употреба во возила.

47.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET S0111
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S0111

Термометар со надворешна температурна сонда со меморија (даталогер).

12.043 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T6540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T6540

Мерач на концентрација на CO2 (јаглерод диоксид), температура и влага со LAN комуникација и вграден веб сервер.

33.801 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET M1140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M1140
Повеќенаменски логер на температура и влага со можност за мерење на 4 канали истовремено, со Ethernet, USB и RS232 комуникација. Вградена меморија, web и email сервери, алар...
57.617 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET P8610
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8610

Мерач на температура со LAN порта и PoE напојување наменет за ѕидна монтажа.

15.297 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
COMET S3120E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S3120E

Мерач на температура и влага со вградена сонда и меморија (даталогер) во комплет со држач за на ѕид со заклучување, софтвер и калибрациски сертификат.

11.420 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
COMET P8510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8510

Мерач на температура со LAN порта наменет за ѕидна монтажа.

14.294 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET H4531
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H4531

Едноканален мерач на температура со LAN порта и два релејни излези наменет за ѕидна монтажа. Уредот работи со надворешна PT1000 сонда за мерење на температура.

27.839 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
COMET P8511
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8511

Мерач на температура и влага со LAN порта наменет за ѕидна монтажа.

11.899 ден
Повеќе
На лагер
w
COMET U3120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: U3120

Мерач на температура и влага со вградена сонда и меморија (даталогер), наменет за монтажа на ѕид.

17.157 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.