Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 122 производи со клучен збор: delta psu
Производи на страна:
Страна 1 од 9
DEL-DRP24V120W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V120W1AA

Индустриско напојување за монтажа на шина,
24VDC, 5A, 120W.

5.647 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMTD1V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-D1V100W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

12VDC / 5VDC, 7A / 3A, 100W.

3.443 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC5V35W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-05V035W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

5VDC, 7A, 35W.

2.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PMF-24V200WCGB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMF-24V200WCGB

Индустриско напојување за монтажа на панел,

24VDC, 8.4A, 202W.

5.652 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRU24V40A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRU-24V40ABN

DC UPS модул 24V 40A.

5.856 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC12V30W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-12V30W1AZ

Индустриско напојување за монтажа на шина,

12VDC, 2.1A, 30W.

2.185 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V50W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

12VDC, 4.2A, 50W.

1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMF24V240WCG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMF-24V240WCGB

Индустриско напојување за монтажа на панел,

24VDC, 10A, 240W.

6.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC24V10W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-24V10W1AZ

Индустриско напојување за монтажа на шина,

24VDC, 0.42A, 10W.

1.712 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V150W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

12VDC, 12.5A, 150W.

2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC24V60W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-24V60W1AZ

Индустриско напојување за монтажа на шина,

24VDC, 2.5A, 60W.

3.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT36V350W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-36V350W1AR

Индустриско напојување за монтажа на панел,

36VDC, 9.7A, 350W.

5.342 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT24V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-24V100W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

24VDC, 4.5A, 108W.

2.356 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP12V15W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP012V015W1AZ

Индустриско напојување за монтажа на шина,
12VDC, 1.25A, 15W.

2.252 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMH24V50WCA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMH-24V50WCAA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

24VDC, 2.1A, 50W.

2.414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.