Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 53 производи со клучен збор: instek
Производи на страна:
Страна 1 од 4
INSTEK GDM-8351
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8351

Лабораториски мултиметар со 5,5 цифрен дисплеј. Наменет е за лабораториска или теренска употреба.

38.894 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
Z9-0006
Брзо инфо
(0)

GW Instek - Каталог на Мерна Опрема

Повеќе
Само во продавница
INSTEK AFG-2225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2225

Функциски генератор за точно и прецизно генерирање на сигнал со синусна, правоаголна, триаголна, шум и произволно дизајнирана функција.

31.043 ден
Повеќе
На лагер
w
INSTEK GDS-2102E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2102E

Двоканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 100MHz, брзина на семплирање од 1GS/s и должина на запис од 10M.

59.468 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDS-2204E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2204E

Четириканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 200MHz, брзина на семплирање од 1GS/s маx. и должина на запис од 10M.

101.634 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDS-2072E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2072E

Двоканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 7MHz, брзина на семплирање од 1GS/s и должина на запис од 10M.

43.329 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDS-1072B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-1072B
Двоканален мемориски осцилоскоп со пропусен опсег од 70MHz. Располага со напредни функции за преглед, анализа и мерења на брановата форма, прегледeн дисплеј и панел со контр...
33.078 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDS-1104B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-1104B
Четириканален мемориски осцилоскоп со пропусен опсег од 100MHz. Располага со напредни функции за преглед, анализа и мерења на брановата форма, прегледeн дисплеј и панел со к...
58.960 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDS-1074B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-1074B
Четириканален дигитален мемориски осцислоскоп со пропусен опсег од 70MHz. Располага со напредни функции за анализа и мерења на брановата форма на аналогни и дигитални сигнал...
47.182 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-2074E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2074E

Четириканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 70MHz, брзина на семплирање од 1GS/s маx. и должина на запис од 10M.

74.372 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDS-310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-310

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x100MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со напредни мултиметарски функции.

88.621 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDS-1102B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-1102B
Двоканален мемориски осцилоскоп со пропусен опсег од 100MHz. Располага со напредни функции за преглед, анализа и мерења на брановата форма, прегледeн дисплеј и панел со конт...
37.731 ден
Повеќе
На лагер
w
INSTEK GDS-2202E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-2202E

Двоканален дигитален мемориски осцилоскоп со опсег 200MHz, брзина на семплирање од 1GS/s и должина на запис од 10M.

84.186 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GDM-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8255A

Лабораториски мултиметар со 5,5 цифри. Наменет е за лабораториска или теренска употреба.

50.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-210

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x100MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со стандардни мултиметарски функции.

70.810 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.