Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 72 производи со клучен збор: lutron
Производи на страна:
Страна 1 од 5
LUTRON GSM-840
Брзо инфо
(0)

Уред за управување преку GSM мрежа со 8 дигитални влезови и 4 релејни излези.

40.818 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUTRON UPCB01
Брзо инфо
(0)

RS232 кабел за поврзување на инструментите од Lutron со компјутер.

1.586 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Z9-0013
Брзо инфо
(0)

LUTRON - Каталог на Мерни Инструменти.

Повеќе
Само во продавница
LUTRON SWU801-W
Брзо инфо
(0)

Софтвер за инструментите од производителот Lutron.

2.957 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON CT-2012
Брзо инфо
(0)

Процесен индикатор за монтажа на панел со програмабилен дисплеј и алармен излез.

11.088 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON UPCB02
Брзо инфо
(0)

RS232 кабел со оптоизолација за поврзување на инструментите од Lutron со компјутер.

1.866 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON DT-2268
Брзо инфо
(0)

Мерач на вртежи и линиска брзина со оптичка (бесконтактна) и контактна метода.

10.541 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SWDL-2005
Брзо инфо
(0)

CD со софтверски пакет за Lutron Data Logger инструментите.

3.054 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON VB-8212
Брзо инфо
(0)

Мерач на вибрации со надворешна, одвоива сонда со магнетна основа.

26.758 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON TP-100
Брзо инфо
(0)

PT100 температурна сонда за употреба со термометрите на Lutron.

8.059 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUTRON PS100/400
Брзо инфо
(0)

Модул за мерење на притисок за подрачје до 400bar. Наменет е како додаток за мерачот на притисок PS-9302.

12.008 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON FG 6100SD
Брзо инфо
(0)

Дигитален тестер на сила со логер функција за снимање на мерењата во реално време. Измерените податоци се снимаат директно на SD мемориска картичка.

30.374 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON FG-5100
Брзо инфо
(0)

Дигитален тестер на сила наменет за мерење на сила за маси до 100kg.

30.145 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON DT-2299
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач на бројот на вртежи со три методи: контактна метода со дополнителна сонда, бесконтактно (оптичко) мерење и стробоскопско мерење.

29.782 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LUTRON PS100/10
Брзо инфо
(0)

Модул за мерење на притисок за подрачје до 10bar. Наменет е како додаток за мерачот на притисок PS-9302.

12.008 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.