Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 66 производи со клучен збор: mean well
Производи на страна:
Страна 1 од 5
MEW-MDR-100-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR100/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 4 A, 96 W, Mean Well
2.952 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-PPS-200-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 8.3 A, 200 W, Mean Well
5.241 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-100-12
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 12 VDC, 8.5 A, 100 W, Mean Well
2.206 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-50-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 2.2 A, 50 W, Mean Well
1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-MDR-60-5
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Mean Well
1.872 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-25-12
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 12 VDC, 2.08 A, 25 W, Mean Well
937 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Z9-0053
Брзо инфо
(0)

MEAN WELL - Каталог на LED Прекинувачки Напојувања.

Повеќе
Само во продавница
MEW-RS-50-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 1.04 A, 50 W, Mean Well
1.373 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-MDR-40-5
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6 A, 30 W, Mean Well
1.748 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-100-48
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 48 VDC, 2.3 A, 100 W, Mean Well
2.206 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-50-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 10 A, 50 W, Mean Well
1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-25-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.04 A, 25 W, Mean Well
937 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-LPV-100-5
Брзо инфо
(0)
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 5 VDC, 12 A
2.352 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP320-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 6.7 A, 321.6 W, Mean Well
5.925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-APV-16-12
Брзо инфо
(0)
Напојување за LED Осветлување, Константен Напон, 12 VDC, 1.25 A
582 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.