Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 64 производи со клучен збор: mean-well
Производи на страна:
Страна 1 од 5
MEW-SD-25C-5
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (36-72)V на 5V, 5A.

2.069 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-MDR-100-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR100/24-001

Индустриско напојување за монтажа на шина: 24V, 4A, 96W.

2.952 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-PPS-200-24
Брзо инфо
(0)

Прекинувачко напојување со активна PFC функција во PCB изведба (без куќиште): 24VDC, 6,25A, 150W.

5.241 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-DRP-480-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP480-24-001

Индустриско напојување за монтажа на шина, со пасивна PFC функција: 24V, 20A, 480W.

8.708 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-LPV-100-5
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 5V, 12A, 60W.

2.352 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-SD-25B-24
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (19-36)V на 24V, 1.1A.

2.069 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-MDR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR60/12-001

Индустриско напојување за монтажа на шина: 12V, 5A, 60W.

1.872 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-LPC-20-350
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување со константна струја: 350mA, 9-48V, 16.8W.

896 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-APC-16-700
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: (9-24)V, 0.7A, 12.8W.

582 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-APC-12-700
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: (9-18)V, 0.7A, 12.6W.

582 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-DR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-12-001

Индустриско напојување за монтажа на шина: 12V, 4,5A, 54W.

2.289 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-LPC-20-700
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување со константна струја: 700mA, 9-30V, 21W.

896 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-SD-25A-5
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (9.2-18)V на 5V, 5A.

2.069 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-DR-30-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR30-15-001

Индустриско напојување со класа II на излолација за монтажа на шина: 15V, 2A, 30W.

1.687 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP320-48-001

Индустриско прекинувачко напојување со активна PFC функција: 48V, 6,7A, 321,6W.

5.925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.