Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 110 производи со клучен збор: metrel
Производи на страна:
Страна 1 од 8
METREL MD-1160
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 1160

Двополен тестер на напон и континуитет со LCD и LED индикација на напонското ниво.

4.170 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL A-1520
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1520

Резервна хартија за термален принтер со 250  налепници, ролна.

995 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
METREL A-1488
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1488

Термален печатач со Bluetooh поврзување за употреба со мерни инструменти.

23.953 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
METREL LAN350
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2016 ST

Напреден инструмент за тестирање на бакарни мрежи со можност за тестирање до категорија 6, т.е. ISO Class E стандардот.

131.598 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-4630
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4630

Тестер-вилушка за акумулатори. Наменет е за испитување на стартната струја и напонот на оловни акумулатори со напон 12V.

6.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MD-9235
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9235
Струјна клешта со можност за мерења на трифазни несиметрични товари и потрошувачка (kWHr). Освен стандардните TrueRMS мерења на струја до 600А, MD9235 мери и моќност кај мон...
12.576 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL MD-9272
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9272
Струјна клешта со стандардни мерни функции и можност за мерење на струја на истекување. Покрај мерењата на AC струјата, може да детектира загуби во системот и да предложи мо...
26.506 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL A-1162
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1162

Комплет кабел и софтвер SoundLink PRO за Metrel мерачите на параметри на околина.

19.688 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL HTN450/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/30

Трифазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

143.457 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3100SE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3100 SE
Супериорен повеќефункциски електроинсталатерски инструмент - претставник на новата генерација EuroTest на производителот Metrel. Наменет е за комплетно и напредно испитување...
58.277 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTG450/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTG 450/15
Tрифазен променлив трансформатор, наменет за вградување при тестирање или во постоечки инсталации, соодветен за поврзување со  извори на енергија или потрошувачи без ра...
61.597 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MD-1060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 1060

Двополен тестер на напон и континуитет LED индикација на напонското ниво.

3.410 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL MI-3290GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3290 GP
Преносен, батериски напојуван инструмент наменет за мерење на отпорност на заземјување, специфична отпорност на тло и потенцијал на земја  на енергетски и неенергетски ...
262.481 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
METREL MI-3102BT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3102 BT
Повеќефункциски електроинсталатерски инструмент наменет е за напредно испитување на сигурноста и безбедноста на електричните инсталации според стандардот EN61557, како и ген...
80.556 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MD-9250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9250
Струјна клешта со највисока висока напонска заштитна категорија  - CAT IV 1000. Има голем отвор за кабел (55 mm), заедно со функција за бесконтактна детекција на присус...
20.366 ден
Повеќе
На лагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.