Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 101 производи со клучен збор: metrel
Производи на страна:
Страна 1 од 7
METREL HSN260/20
Брзо инфо
(0)
Код: HSN 260/20

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

38.822 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1520
Брзо инфо
(0)
Код: A 1520

Резервна хартија за термален принтер со 250  налепници, ролна.

995 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
METREL A-1488
Брзо инфо
(0)
Код: A 1488

Термален печатач со Bluetooh поврзување за употреба со мерни инструменти.

23.953 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
METREL S-2027
Брзо инфо
(0)
Код: S 2027

Комплет за мерење отпор на заземјување 50m.

11.644 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/8
Брзо инфо
(0)
Код: HSN 260/8

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

14.527 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1162
Брзо инфо
(0)
Код: A 1162

Комплет кабел и софтвер SoundLink PRO за Metrel мерачите на параметри на околина.

19.688 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL A-1192
Брзо инфо
(0)
Код: A 1192

Прецизна сонда за трагање на кабли и локација на осигурувачи.

2.298 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1119
Брзо инфо
(0)
Код: A 1119

Дополнителна сонда за мерење на осветленост, компатибилна со повеќенаменските тестери Eurotest од Metrel.

13.121 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1110
Брзо инфо
(0)
Код: A 1110
Мерен кабел со трифазен индустриски приклучок наменет за испитување на трифазни напојни точки. Компатибилен е со серијата Eurotest на производителот Metrel.  ...
1.419 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3242
Брзо инфо
(0)
Код: METREL MI-3242

Мерач на мали вредности на отпорности - микроометар со четирижилно поврзување и испитна струја до 2A.

47.947 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/6
Брзо инфо
(0)
Код: HSG 230/6

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL, наменети за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

7.402 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1275
Брзо инфо
(0)
Код: A 1275

Софтверски пакет HVLink PRO за употреба со Metrel MI3201- инструмент за мерење отпор на изолација.

 

9.486 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL LAN350
Брзо инфо
(0)
Код: MI 2016 ST

Напреден инструмент за тестирање на бакарни мрежи со можност за тестирање до категорија 6, т.е. ISO Class E стандардот.

131.598 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/4.
Брзо инфо
(0)
Код: HSG 230/4.5

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL наменети за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

7.257 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/4.
Брзо инфо
(0)
Код: HSN 260/4.5

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

12.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.