Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 110 производи со клучен збор: metrel
Производи на страна:
Страна 7 од 8
METREL A-1197
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1197

Специјална мерна сонда (Tip commander) со 3 приклучоци.

5.992 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3295
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3295 SS

Мерач на напон на чекор и напон на допир наменет за испитување и верификација на заштитни заземјувања во електрични централи, трафостаници и други енергетски системи.

288.407 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL S-2027
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S 2027

Комплет за мерење отпор на заземјување 50m.

11.644 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/15

Трифазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгод и други опасности.

76.414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/30

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

52.793 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/8

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

14.527 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3109ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3109 ST

Повеќенаменски тестер на соларни системи  (фотоволтаици). Ги изведува сите потребни тестови за брза и едноставна дијагностика на фотоволтаичните инсталации.

92.510 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/20

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

38.822 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-4630
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4630

Тестер-вилушка за акумулатори. Наменет е за испитување на стартната струја и напонот на оловни акумулатори со напон 12V.

6.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTG450/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTG 450/15
Tрифазен променлив трансформатор, наменет за вградување при тестирање или во постоечки инсталации, соодветен за поврзување со  извори на енергија или потрошувачи без ра...
61.597 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2077
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2077

Тестер за отпорност на изолација со испитен напон до 5кV и напредна дијагностика за квалитетот на изолација.

85.516 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/30

Трифазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

143.457 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3242
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: METREL MI-3242

Мерач на мали вредности на отпорности - микроометар со четирижилно поврзување и испитна струја до 2A.

47.947 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-208850
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2088-50

Тестер  за проверка и испитување на заземјување и отпорност на изолација кај електричните инсталации и проверка на громобранските инсталации.

56.174 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/15

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

29.662 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.