Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 12 производи со клучен збор: mitel
Производи на страна:
Страна 1 од 1
MITEL FHP2A04
Брзо инфо
(0)

Едноставен инструмент за мерење на оптичка моќност, наменет за инсталатери и техничари кои работат на одржување на оптичките мрежи.

12.286 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHS2D02
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина на 1310nm и 1550nm.

35.187 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHM2
Брзо инфо
(0)

Инструмент наменет за тестирања во оптички мрежи. Се состои од извор на светлина на 3 бранови должини и инструмент за мерење на оптичка моќност.

49.654 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FIM1
Брзо инфо
(0)

Видео микроскоп за проверка на оптички конектори.

92.838 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHP12A
Брзо инфо
(0)

Мерач на оптичка моќност, едноставен со универзален 2,5мм оптички конектор.

5.743 ден
Повеќе
На лагер
w
MITEL VLS8-15
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина, наменет за откривање дефекти во оптички кабли.

7.052 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHS2Q02F
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина на 1310/1490/1550/1625nm.

53.289 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHP1A02
Брзо инфо
(0)

Едноставен инструмент за мерење на оптичка моќност, наменет за инсталатери и техничари кои работат на одржување на оптичките мрежи.

11.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL VLS8-30
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина, наменет за откривање дефекти во оптички кабли.

10.541 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHS1D02
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина на 1310nm и 1550nm.

15.994 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHP1B02
Брзо инфо
(0)

Едноставен инструмент за мерење на оптичка моќност, наменет за инсталатери и техничари кои работат на одржување на оптичките мрежи.

11.196 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL VLP5B
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина, наменет за откривање дефекти во оптички кабли.

12.941 ден
Повеќе
На лагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.