Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 20 производи со клучен збор: mru
Производи на страна:
Страна 1 од 2
MRU-62693
Брзо инфо
(0)

Додаток-термопечатач за гасните анилизатори MRU.

15.402 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU-10155
Брзо инфо
(0)

Резервен, ѕвездаст филтер за анализатор на издувни гасови Optima7.

950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MRU D.SMART-BSet
Брзо инфо
(0)
Комплет - Преносен анализатор на издувни гасови наменет за контролни мерења на процеси на согорување. Се користи за нагодување на ефикасноста на согорување, редовно испитува...
77.171 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU MGALUXX
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор во heavy-duty изведба, наменет за изведување на долготрајни мерења на горилници во индустриски апликации, гасни турбини и мотори, големи котли, печки и с...
0 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 300HC
Брзо инфо
(0)

Прирачен детектор на запаливи гасови со флексибилна сонда.

29.010 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU SPECTRA PLUS
Брзо инфо
(0)

Анализатор на издувни гасови наменет за сервисирање и одржување на горилници.

Повеќе
Само во продавница
MRU-680400
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач и детектор на јаглерод моноксид.

33.838 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU MGAPRIME
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор наменет за изведување на долготрајни мерења со висока прецизност. Се користи кај мерења на горилници во индустриски апликации, гасни турбини и мотори, го...
0 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU D.SMART-Eset
Брзо инфо
(0)
Комплет - Преносен анализатор на издувни гасови наменет за контролни мерења на процеси на согорување. Се користи за нагодување на ефикасноста на согорување, редовно испитува...
65.975 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MRU DELTASMART-E
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор на издувни гасови наменет за контролни мерења на процеси на согорување. Се користи за нагодување на ефикасноста на согорување, редовно испитување и одржу...
45.724 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 400GD
Брзо инфо
(0)

Повеќенаменска платформа за мерење и детекција на гасови, како и мерење на други параметри во зависност од приклучениот сензор (заменлив со автоматско препознавање).

0 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU OPTIMA7
Брзо инфо
(0)

Анализатор на издувни гасови со можност за мерење до 7 гасови, за индустриска употреба.

Повеќе
Само во продавница
MRU OMS420
Брзо инфо
(0)
Сонда за мерење на содржината на 02 во издувниот гас, базирана на Zr02 сензор, за температури до 600C и посебен сензор (опција) со тврд електролит за мерење на запаливи оста...
Повеќе
Само во продавница
MRU VARIOLUXX
Брзо инфо
(0)

Преносен анализатор на емисии за изведување на долготрајни мерења на горилници во индустриски апликации, гасни турбини и мотори, големи котли, печки и сл.

Повеќе
Само во продавница
MRU NOVA PLUS
Брзо инфо
(0)

Преносен анализатор на издувни гасови со напредни функции, бежично далечинско управување и 10 различни програми за мерење.

Повеќе
Само во продавница
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.