Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 7 производи со клучен збор: sew
Производи на страна:
Страна 1 од 1
Z9-0016
Брзо инфо
(0)

SEW - Каталог на Мерни Инструменти.

Повеќе
Само во продавница
SEW ST505N
Брзо инфо
(0)

Аналоген мултиметар за изведување на стандардни мерења на напон, струја и отпорност.

6.906 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEW 888PMR
Брзо инфо
(0)

Тестер за редослед на фази, за брза проверка на присутност на фази во трифазни системи и насока на ротација на трифазни мотори.

4.217 ден
Повеќе
На лагер
w
SEW 230HD
Брзо инфо
(0)

Детектор на присуство на висок напон до 36,5kV и должина 1,5m.

14.685 ден
Повеќе
На лагер
w
SEW 276HD
Брзо инфо
(0)

Телескопски детектор на висок напон.

12.214 ден
Повеќе
На лагер
w
SEW AL28-1
Брзо инфо
(0)

Мерни сонди од PVC, црвена и црна, 1.1m, 10A, со висока заштитна категорија.

848 ден
Повеќе
На лагер
w
SEW 4103IN
Брзо инфо
(0)

Инструмент за мерење отпорност на изолација со испитен напон до 5.000V.

35.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.