Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 13 производи со клучен збор: tektronix
Производи на страна:
Страна 1 од 1
Z9-0021
Брзо инфо
(0)

TEKTRONIX - Kаталог на Лабораториска Мерна Опрема.

Повеќе
Само во продавница
TEK-TDS1012B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со два канали до 100MHz.

90.293 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-DPO2014
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со 4х100MHz канали и напредни функции.

207.194 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS3052C
Брзо инфо
(0)

Дигитален осцилоскоп со два канали и опсег до 500MHz.

601.445 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS3032C
Брзо инфо
(0)

Дигитален осцилоскоп со два канали и опсег до 300MHz.

416.933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS1002B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со два канали до 60MHz.

75.172 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS1001B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со два канали до 40MHz.

61.504 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-DPO2012
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со 2х100MHz канали и напредни функции.

170.845 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-MSO2012
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со 2 канали по 100MHz и 16 дигитални влезови.

241.363 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS2022C
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со 2х200MHz канали и напредни функции.

103.306 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS3014C
Брзо инфо
(0)

Дигитален осцилоскоп со четири канали и опсег до 100MHz.

344.742 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TDS2014C
Брзо инфо
(0)

Дигитален мемориски осцилоскоп со 4х100MHz канали и напредни функции.

135.967 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-DPO4102B-L
Брзо инфо
(0)

Дигитален осцископ, 2x1GHz, 5GS/s, 5М точки, со напредни тригери и функции.

575.055 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.