Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 392 производи со клучен збор: weller
Производи на страна:
Страна 1 од 27
WEL.SI175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 56808699

Рачка за лемење со моќност 175W наменета за употреба во лесна индустрија и сите апликации каде е потребно лемење на големи површини.

6.747 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PZ210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PZ210
Шрафцигер, Изолиран, Pozidriv, PZ2, 215 mm, Weller
116 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SI251
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 56809699

Рачка за лемење со моќност 200W наменета за употреба во лесна индустрија и сите апликации каде е потребно лемење на големи површини.

8.284 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SP40NEU
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, 40W моќност.

2.341 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SP80NEU
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, 80W моќност.

2.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WXP120/WDH10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052920299N
Комплет рачка за лемење Weller WXP120 и држач WDH10. Моделот WXP120 се одликува со голема моќност за брзо загревање и лемење на големи и мали површини со прецизна контрола н...
16.651 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WP80
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052918099N
Рачка за лемење со брзо и прецизно постигнување на температурата на врвот. Релативно моќниот 80W грејач гарантира одлични динамички карактеристики и стабилност на температур...
12.897 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.58711718
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058711718N

Буренце за собирање калај (4 парчиња) за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

2.383 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.DSX80
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051319099N
Рачка за одлемување наменета за хоризонтално ракување слично како со рачките за лемење. Вклучување/исклучување на пумпата се врши преку микропрекинувачот поставен на рачката...
18.447 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.TCP-S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053210599N

Магнетостатска рачка за лемење, нагодувањето на температурата се врши со изборот на соодветен врв.

7.591 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58744713
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744713

Kабел за WSP80 компатибилен со Weller WSP80, WMP, LR82 рачки за лемење.

 

3.843 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.DSX80/K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051318399N
Комплет од рачка за одлемување и држач за леткум. DSX80 е наменета за хоризонтално ракување слично како со рачките за лемење. Вклучување/исклучување на пумпата се врши преку...
25.712 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.PT-CC9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4PTCC9-10

Врв за лемење со кружен облик со засек, за употреба со Weller сериите: TCPS, TCP 12 и TCP 24.

433 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXMP/WDH51
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052920499N
Комплет рачка за лемење Weller WXMP и држач WDH51. Моделот WXMP се одликува со "Active tip heating technology", систем каде грејачот наместо во рачката се наоѓа во...
19.019 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WP80/WDH10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052918199N

Комплет 80W рачка за лемење Weller WP80 и држач WDH10.

14.284 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.