Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 392 производи со клучен збор: weller
Производи на страна:
Страна 1 од 27
WEL.WXP200/WDH31
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052920699N
Комплет рачка за лемење Weller WXP200 и држач WDH31. Моделот WXP200 се одликува со голема моќност за брзо загревање и лемење на големи површини со прецизна контрола на темпе...
19.916 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXP65/WDH10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052921299N
Комплет рачка за лемење Weller WXP65 и држач WDH10. Моделот WXP65 се одликува со голема моќност за брзо загревање и лемење со прецизна контрола на температурата.  ...
18.284 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXP120/WDH10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052920299N
Комплет рачка за лемење Weller WXP120 и држач WDH10. Моделот WXP120 се одликува со голема моќност за брзо загревање и лемење на големи и мали површини со прецизна контрола н...
16.325 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WP80
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052918099N
Рачка за лемење со брзо и прецизно постигнување на температурата на врвот. Релативно моќниот 80W грејач гарантира одлични динамички карактеристики и стабилност на температур...
12.652 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.MLR21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052910199

Рачка за лемење со моќност 50W наменета за употреба со Weller WX сериите на станици за лемење.

2.393 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WR2000A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053378699N
2-канална станица на топол воздух во комплет со рачката HAP1, 300W. Вториот канал на станицата е повеќенаменски и се користи за приклучување на дополнителна рачка за лемење ...
103.680 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LR21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052510699N
Weller LR21 рачка за лемење со брзо и прецизно постигнување на температурата на врвот. Релативно моќниот 50W грејач гарантира одлични динамички карактеристики и стабилност н...
10.203 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.SA21A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SA21A

Професионална пумпица за одлемување, 200mm.

1.796 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT BB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054444499

Врв за лемење со кружен облик со засек, за употреба со Weller сериите: WP 80, WSP 80, MPR 80, FE 75, TCP и LR 21, MLR 21 со дополнителен адаптер.

580 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WP80/WDH10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052918199N

Комплет 80W рачка за лемење Weller WP80 и држач WDH10.

11.771 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.52921599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052921599N

Рачка за лемење со моќност 65W, Weller WP65.

11.836 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXMP/WDH51
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052920499N
Комплет рачка за лемење Weller WXMP и држач WDH51. Моделот WXMP се одликува со "Active tip heating technology", систем каде грејачот наместо во рачката се наоѓа во...
18.610 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.TCP-S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053210599N

Магнетостатска рачка за лемење, нагодувањето на температурата се врши со изборот на соодветен врв.

7.428 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58744713
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744713

Kабел за WSP80 компатибилен со Weller WSP80, WMP, LR82 рачки за лемење.

 

3.591 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58711718
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058711718N

Буренце за собирање калај (4 парчиња) за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

2.334 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.