Skip Navigation Links.

Најнови производи

Производи на страна:
Страна 1 од 7
CRE. CR-10 MAX
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA, ABS, CR-10 Max.

67.709 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CRE. CR-10 V3
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA, ABS, CR-10 V3.

40.355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CRE. CR-10 V2
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA, ABS, CR-10 V2.

34.194 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ANT-5G20WT
Брзо инфо
(0)

Антена, 3G, 4G, 5G, GSM, 7 dB, Внатрешна / Надворешна

3.880 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BANANA Pi/1GB
Брзо инфо
(0)

Banana Pi, 1 GB DDR3

4.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GEN-H HS-930BT/W
Брзо инфо
(0)

Слушалки, Bluetooth, Микрофон, 15 Часа Време на Работа, Бели.

2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HEADP19
Брзо инфо
(0)

Слушалки, Bluetooth, Микрофон, 24 Часа Време на Работа, Брзо Полнење, Црни.

3.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HEADP18
Брзо инфо
(0)

Слушалки, Bluetooth, за во Уво, Микрофон, Вградена Батерија, 5 Часа Време на Работа, Црни

3.019 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HEADP17
Брзо инфо
(0)

Спортски Слушалки, Bluetooth, Држач за на Уво, Микрофон, Вградена Батерија, 8 Часа Време на Работа, Црни

1.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HEADP16
Брзо инфо
(0)

Слушалки, Bluetooth, за во Уво, Микрофон, Вградена Батерија, 3 Часа Време на Работа, Црни

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-06
Брзо инфо
(0)

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 28 dB Засилување, Активна, Собна

1.288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-15
Брзо инфо
(0)

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 40 dB Засилување, Активна, Надворешна

1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-13
Брзо инфо
(0)

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 30 dB Засилување, Активна, Собна

1.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-12
Брзо инфо
(0)

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 26 dB Засилување, Активна, Собна

911 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-10
Брзо инфо
(0)

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, 40 dB Засилување, Пасивна, Надворешна

3.265 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.