Skip Navigation Links.

Најнови производи

Производи на страна:
Страна 1 од 7
ANT-5G20WT
Брзо инфо
(0)

Антена, 3G, 4G, 5G, GSM, 7 dB, Внатрешна / Надворешна

3.880 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HEADP19
Брзо инфо
(0)

Слушалки, Bluetooth, Микрофон, 24 Часа Време на Работа, Брзо Полнење, Црни.

3.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HEADP18
Брзо инфо
(0)

Слушалки, Bluetooth, за во Уво, Микрофон, Вградена Батерија, 5 Часа Време на Работа, Црни

3.019 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HEADP17
Брзо инфо
(0)

Спортски Слушалки, Bluetooth, Држач за на Уво, Микрофон, Вградена Батерија, 8 Часа Време на Работа, Црни

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HEADP16
Брзо инфо
(0)

Слушалки, Bluetooth, за во Уво, Микрофон, Вградена Батерија, 3 Часа Време на Работа, Црни

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GOM-805
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GOM-805
Мерач на Мали 0тпорности (Милиомметар), Најдобра Резолуција 0.1μΩ, Испитна Струја до 1А
64.117 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-CAB036/1
Брзо инфо
(0)

DP Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 8K Ultra HD, 1 m

850 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HDMICON03
Брзо инфо
(0)

HDMI/4K2K аудио екстрактор.

2.710 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HDMIEXT04/30
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 50m, 1x HDMI влез и 1x RJ45 женско, 1x HDMI излез и 1x RJ45 женско.

7.700 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AT-VE811-AT-G
Брзо инфо
(0)

HDMI Екстендер до 150m со Употреба на Еден UTP Cat5e/6/6a кабел.

27.355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HDMISPL01
Брзо инфо
(0)

HDMI Разделник за Ultra HD 4K/2K/60Hz, 1 влез / 16 излези

16.327 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 87V-MAX
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар наменет за индустриска примена, IP67 заштита од прашина и вода, отпорен на пад од висина 4m, двојно подолго траење на батеријата во споредба со 87V и прош...
39.912 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CSL LTSF
Брзо инфо
(0)
IR термометар со високи перформанси, двоен ласер за означување на мерната точка, метално куќиште од не'рѓосувачки челик (M48x1.5), аналоген излез 4-20mA, алармен излез, ...
35.623 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5315
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5315

PH метар за лабораториска употреба

2.406 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/8G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
5.298 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.