Skip Navigation Links.

Комплет за Тестирање на Роаминг во WiFi Мрежи

FLUKE AM/C1090WD
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
AIRMAGNET
Тест Кит, Роаминг во WiFi Мрежи
34.974 ден
(вклучено ДДВ): 5.335,02 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Комплет за тестирање на роаминг во WiFi мрежи составен од 3 адаптери за тестирање на различни канали истовремено.

Комплетот содржи: 3 x PROXIM ORINOCO 8494 802.11A/B/G/N USB Adapter, USB хаб, кабли за поврзување.

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.