Skip Navigation Links.

Телекомуникациска мерна опрема

Производи на страна:
Страна 6 од 6
PKT-P3365
Брзо инфо
(0)

Тестер за проверка на исправноста на LAN кабли со мултиметарски функции.

4.322 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE NX8DLX
Брзо инфо
(0)

Тестер на аудио видео и податочни кабли, наменет за детекција на прекин, куса врска, тест на континуитет, детекција на AC/DC напон, детекција на телефонски сигнал.

9.056 ден
Повеќе
На лагер
w
LT-100
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни кабли со поддршка на RJ45 и BNC конектори.

2.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LT-101
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни кабли со поддршка на RJ11, RJ12, RJ45 и BNC конектори.

1.755 ден
Повеќе
На лагер
w
LT-102
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни и телефонски кабли.

1.490 ден
Повеќе
На лагер
w
LT-103
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни, телефонски, USB, BNC и FireWire кабли.

2.222 ден
Повеќе
На лагер
w
FITEL S153A
Брзо инфо
(0)

Уред за спојување на оптички влакна (сплајсер), со активен систем на порамнување по обвивката на оптичкото влакно.

353.113 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FITEL S178v2
Брзо инфо
(0)

Уред за спојување на оптички влакна (сплајсер) со активен систем на порамнување по јадро.

429.967 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FITEL NJ001
Брзо инфо
(0)

Уред за спојување на оптички влакна (сплајсер) со V систем на порамнување.

199.560 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HT-MN0041
Брзо инфо
(0)

Шмиргла за полирање
на фибер оптички конектори.

366 ден
Повеќе
На лагер
w
HT-MN0051
Брзо инфо
(0)

Шмиргла за полирање
на фибер оптички конектори.

366 ден
Повеќе
На лагер
w
HT-MN0031
Брзо инфо
(0)

Шмиргла за полирање

на фибер оптички конектори.

102 ден
Повеќе
На лагер
w
NETSC.LSPRNTR300
Брзо инфо
(0)

Џебен тестер за валидација на активни LAN мрежи со брза дијагностика за помалку од 10 секуди.

29.397 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE LSPRNTR100
Брзо инфо
(0)

Џебен тестер за валидација на активни LAN мрежи со брза дијагностика за помалку од 10 секуди.

14.675 ден
Повеќе
На лагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.