Skip Navigation Links.

Телекомуникациска мерна опрема

Производи на страна:
Страна 3 од 6
FLUKE CIQ-KIT
Брзо инфо
(0)

Комплет за одржување на IT мрежи.

180.715 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE AM/C1090WD
Брзо инфо
(0)

Комплет за тестирање на роаминг во WiFi мрежи составен од 3 адаптери за тестирање на различни канали истовремено.

38.424 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE NFC-KIT-B
Брзо инфо
(0)

Комплет за чистење на оптички влакна и конектори.

7.644 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE NFC-KIT-C
Брзо инфо
(0)

Комплет за чистење на оптички влакна и конектори.

19.162 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE NFC-KIT-E
Брзо инфо
(0)

Комплет за чистење на оптички влакна и конектори со полуавтоматски (One click) алатки за чистење.

21.187 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.C.A.T.4+/KIT
Брзо инфо
(0)

Комплет локатор на подземни кабли и цевки со генератор на сигнал за активно лоцирање.

149.830 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHS1D02
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина на 1310nm и 1550nm.

15.994 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHS2Q02F
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина на 1310/1490/1550/1625nm.

53.289 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL FHS2D02
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина на 1310nm и 1550nm.

35.187 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL VLS8-30
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина, наменет за откривање дефекти во оптички кабли.

10.541 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL VLS8-15
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина, наменет за откривање дефекти во оптички кабли.

7.052 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MITEL VLP5B
Брзо инфо
(0)

Ласерски извор на светлина, наменет за откривање дефекти во оптички кабли.

12.941 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE VISIFAULT
Брзо инфо
(0)

Тестер за визуелна детекција на дефекти во оптички кабли. Наменет за откривање на дефекти како прекини и превиткувaња по должината на оптичките кабли.

33.469 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.RD7000SLM
Брзо инфо
(0)

Напреден локатор на подземни кабли и цевки со можност за лоцирање на RF маркери.

173.680 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.RD8000PXLM
Брзо инфо
(0)

Напреден локатор на подземни кабли и цевки со можност за лоцирање на RF маркери.

245.435 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.