Skip Navigation Links.

Телекомуникациска мерна опрема

Производи на страна:
Страна 5 од 6
FLUKE OPTIF.PRO
Брзо инфо
(0)

Fluke Optifiber PRO е OTDR инструмент произведен за да се соочи со предизвиците при тестирањето на пристапни мрежи.

Повеќе
Само во продавница
FLUKE OFP100S/IN
Брзо инфо
(0)
Новиот Optifiber PRO оптички рефлекометар, на голема врата ги донесува Smart технологиите во мерната инстументација за тестирање на оптички мрежи. Со новиот кориснички интер...
748.789 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-RCT21
Брзо инфо
(0)

Повеќенаменски мрежен тестер со RJ45, RJ11, коаксијален (BNC) и USB приклучок.

2.350 ден
Повеќе
На лагер
w
HT-MN011
Брзо инфо
(0)

Комплет сува и влажна салфетка за фибер-оптика.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE AM/A1150G
Брзо инфо
(0)
Софтвер за WLAN мониторинг за детекција на проблеми при поврзувањето, интерференција меѓу корисниците, конфликти меѓу уредите и промените на сигналот во зависност од локациј...
242.671 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.WIFI AN.PR
Брзо инфо
(0)
Софтвер за WLAN мониторинг за детекција на проблеми при поврзувањето, интерференција меѓу корисниците, конфликти меѓу уредите и промените на сигналот во зависност од локациј...
345.469 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SPECTRUM X
Брзо инфо
(0)

Софтвер за идентификација и локација на RF интерференција кој врши комбинација на длабинска RF анализа и WLAN мониторинг.

313.614 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SURVEY PRO
Брзо инфо
(0)

Софтвер за планирање, дизајн и имплементација на безжични мрежи за постигнување на оптимални перформанси и безбедност.

345.469 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.PLANNER
Брзо инфо
(0)
Софтвер за прецизно планирање на безжични мрежи во затворени објекти со вградена библиотека на градежни материјали, ентериери, конфигурации на пристапни точки, карактеристик...
190.233 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.C.A.T.4+/CLA
Брзо инфо
(0)
Струјна клешта за генератор на сигнал Radiodetection Genny4, за аплицирање на активен сигнал во кабли под напон или во кабли кои нема можност директно да се приклучат на пре...
19.774 ден
Повеќе
На лагер
w
FITEL S218R
Брзо инфо
(0)

Термален отстранувач на изолација.

Повеќе
Само во продавница
FLUKE CIQ-WM
Брзо инфо
(0)

Тест адаптер за Fluke Networks CableIQ инструментот за квалификација на бакарни кабли на Fluke Networks.

10.552 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GREENLEE NC100
Брзо инфо
(0)
Тестер за брза проверка на LAN, телефонски и коаксијални кабли со приказ на LCD дисплеј, дијагностика на грешки во поврзувањето како краток спој, прекин, погрешен поларитет,...
12.322 ден
Повеќе
На лагер
w
FITEL ID-H
Брзо инфо
(0)
Тестер за проверка на активни оптички влакна без потреба од прекинување на оптичкиот кабел. Наменет е за тестирање на кабли во апликации каде не e дозволен&nb...
117.410 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE Fi-7000
Брзо инфо
(0)

Тестер за брза сертификација на оптички конектори според стандардот IEC 61300-3-35 со PASS/FAIL карактеризација на резултатите.

268.034 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.