Модуларен Адаптер

FLUKE CIQ-RJA
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS
Модуларен Адаптер за Fluke CableIQ ™, CIQ-RJA, Fluke Networks
5.068 ден
(вклучено ДДВ): 773,08 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Fluke RJ45/RJ11 - модуларен адаптер за Fluke CableIQ - инструмент за квалификација на LAN линкови.
 

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.