Термален Оголувач

FITEL S218R
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FITEL
Термален Отстранувач на Изолација, Фибер Оптички, Батерии
Не е на онлајн продажба.
За дополнителни информации контактирајте не преку нашата Онлајн контакт форма

FITEL S218R - Термален отстранувач на изолација.

 

Каратеристики:

  • Едноставно користење со напојување на батерии или AC-извор
  • Вграден полнач на батерии – батериите автоматски се полнат кога има приклучено надворешно AC-напојување
  • Одличен дизајн и едноставна употреба
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.