Врвови за Permanent Link адаптери CAT6

FLUKE DTXPLA002P
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS

Врвови за Permanent Link адаптери CAT6, додаток за инструментот Fluke DTX1800.

10.053 ден
(вклучено ДДВ): 1.533,51 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

FLUKE DTXPLA002P - врвови додаток за перманент линк CAT6 адаптери за Fluke DTX1800 инструментот.
 


Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.