Генератор на сигнал Genny4

RAD.C.A.T.4+/TR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RADIODETECTION

Генератор на сигнал Genny4 наменет за употреба со C.A.T.4 локаторот за активно лоцирање на подземни кабли и цевки.

Код: 10/GENNY4EN

58.087 ден
(вклучено ДДВ): 8.860,73 ден
На лагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Radiodetection Genny4 - Генератор на сигнал Genny4 наменет за употреба со C.A.T.4 локаторот за активно лоцирање на подземни кабли и цевки.

 

Карактеристики:

  • Номинална излезна моќност: 0,1W
  • Максимална излезна моќност: 1W
  • Фреквенција на излезниот сигнал: 33kHz
  • Автоматско прилагодување на излезната импеданса во зависност од типот на приклучување
  • Напојуваање: 4 x LR20 (D) 1.5V батерии

Комплетот содржи: предавател на сигнал Genny4, батерии и упатство за користење.

Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.