Tелефонска испитна слушалка

FLUKE TS30
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS

Tелефонска испитна слушалка во робустно куќиште и заштита од вода и механички удари.

16.534 ден
(вклучено ДДВ): 2.522,14 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Fluke TS30 - Tелефонска испитна слушалка во робустно куќиште и заштита од вода и механички удари. Напредната DataSafeTM функција обезбедува висока импеданса на слушалката и можност за приклучување директно на телефонската линија без прекин и пречки во тековниот сообраќај.

 

Карактеристики:

  • DropSafeTM куќиште, заштита од пад до 6m
  • RainSafeTM заштита за работа во лоши временски услови
  • Mute копче
  • Брзо бирање на последниот избран број
  • Звучен сигнал за повици
  • Приклучување преку тест штипки

Комплетот содржи: испитна слушалка со штипки за приклучување и упатство за користење.

 

 

 

Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.