Опрема за Лемење

Производи на страна:
Страна 2 од 45
SR 621
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 621
Врв за Лемење, SL-20, SL-30, Кружен, 0.8 mm, 39 mm, SR 621
164 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR 624
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 624
Врв за Лемење, SL-20, SL-30, Chisel, 0.6 mm, 1.6 mm, 39 mm, SR 624
164 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR 626
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 626
Врв за Лемење, SL-20, SL-30, Четвртаст, Длето, 0.6 mm, 1.2 mm, 39 mm, SR 626
164 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR 627
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 627
Врв за Лемење, SL-20, SL-30, Вдлабнат, 1.6 mm, 39 mm, SR 627
164 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR D-60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: D-60
Врв за Лемење, SR-968, Четвртаст, Длето, 3.2 mm, SR D-60
162 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR B-10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: B-10
Врв за Лемење, SR-968, Кружен, 0.8 mm, SR B-10
162 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR D-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: D-20
Врв за Лемење, SR-968, Кружен, 0.8 mm, SR D-20
162 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR 971T-SB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 971T-SB
Врв за Лемење, SR-971, SR-976, Кружен, 0.3 mm, SR 971T-SB
255 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR SL-183T-2.4D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 183T-2.4D
Врв за Лемење, SL-183, Четвртаст, Длето, 2.4 mm, SR SL-183T-2.4D
324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-183T-3CF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 183T-3CF
Врв за Лемење, SL-183, Кружен, 3.0 mm, SR SL-183T-3CF
324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-183T-4CF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 183T-4CF
Врв за Лемење, SL-183, Кружен, 4.0 mm, SR SL-183T-4CF
324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-183T-B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 183T-B
Врв за Лемење, SL-183, Кружен, 0.5 mm, SR SL-183T-B
324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-183T-1.6D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 183T-1.6D
Врв за Лемење, SL-183, Четвртаст, Длето, 1.6 mm, SR SL-183T-1.6D
324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-183T-I
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 183T-I
Врв за Лемење, SL-183, Кружен, 0.2 mm, SR SL-183T-I
324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHK30EU
Брзо инфо
(0)

Леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво и кожа, гравирање, сечење на пластика и други предмети.

 

2.147 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.