Skip Navigation Links.

Опрема за лемење

Производи на страна:
Страна 3 од 44
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код: WPB1

Алатка наменета за симнување на оксидираниот слој од врвовите за лемење.

1.012 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.WS81
Брзо инфо
(0)
Код: T0053250699

Станица за лемење со моќност 80W, со аналогна регулација на температурата.

22.376 ден
Повеќе
На лагер
w
ERSA ANAL.60
Брзо инфо
(0)

Аналогна станица за лемење, 60W моќност, температурен опсег 150-450°С.

15.624 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHS40
Брзо инфо
(0)
Код: T0056806699N

Аналогна станица за лемење со моќност 40W наменета за сите хоби електронски апликации и поправки.

9.309 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
1.811 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST2 250GR
Брзо инфо
(1)
Код: STANNOL 396110
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.355 ден
Повеќе
На лагер
w
TIN-ST14 100GR
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 574401
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.3mm, 100gr, Sn99.3/Cu0.7
1.327 ден
Повеќе
На лагер
w
TIND-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 0.75mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.450 ден
Повеќе
На лагер
w
TIN-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 1mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.490 ден
Повеќе
На лагер
w
TIN-ST4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 574013
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1.5mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.220 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST5 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 574005
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.7mm, 500gr, Sn99.3/Cu0.7
2.175 ден
Повеќе
На лагер
w
TIN-WIXP1 100GR
Брзо инфо
(0)
Fixpoint Безоловен Калај за лемење со Сребро, 1mm, 100gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
895 ден
Повеќе
На лагер
w
TIN-ALM1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: ALMIT 802 925 50
Almit Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.65mm, 500gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
5.933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN 250NPB
Брзо инфо
(0)
Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 1mm, 250gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
2.050 ден
Повеќе
На лагер
w
ALMIT-SR37/100
Брзо инфо
(0)
Almit Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 0.5mm, 100gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
2.588 ден
Повеќе
На лагер
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.