Skip Navigation Links.

Опрема за лемење

Производи на страна:
Страна 5 од 44
CK-6009
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за употреба со CK-6006 вакуум пумпа за одлемување.

931 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.SA21A1
Брзо инфо
(0)
Код: SA21A1

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller SA21 вакуум пумпа.

326 ден
Повеќе
На лагер
w
HK-20N
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за одлемување за употребa со HK-20G вакуум пумпа.

299 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.PS2001
Брзо инфо
(0)
Код: PS2001

Врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200 пумпа за одлемување.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.PS2001A
Брзо инфо
(0)
Код: PS2001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200A вакуум пумпа за одлемување.

335 ден
Повеќе
На лагер
w
EWIG-UPC13
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа со грејач EWIG-DIS40.

168 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.70-01-13
Брзо инфо
(0)
Код: T0051613299

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

1.200 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.71-01-04
Брзо инфо
(0)
Код: T0051616199

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller Pyropen Jr. рачка за лемење на гас.

1.028 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-10
Брзо инфо
(0)
Код: T0051612999

Врв за лемење со кружен облик под агол за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-08
Брзо инфо
(0)
Код: T0051612799

Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

996 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.70-01-05
Брзо инфо
(0)
Код: T0051612499

Врв за лемење со тенок кружен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

979 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-06
Брзо инфо
(0)
Код: T0051612599

Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.71-01-01
Брзо инфо
(0)
Код: T0051616599

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller Pyropen Jr. рачка за лемење на гас.

1.028 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.71-01-02
Брзо инфо
(0)
Код: T0051616699

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller Pyropen Jr. рачка за лемење на гас.

1.061 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.60-01-05
Брзо инфо
(0)
Код: T0051613499

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

1.053 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.