Skip Navigation Links.

30W Леткум за хоби апликации

WEL.WHK30EU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER

Леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво и кожа, гравирање, сечење на пластика и други предмети.

 

2.147 ден
(вклучено ДДВ): 327,51 ден
Беспл. Испор.
w

Weller WHK30EU - леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво, гравирање, сечење на пластика и други предмети.  

 

Содржина на комплетот:

  • 3 додатоци за гравирање
  • 6 додатоци за обработка на дрво
  • Додаток во облик на нож за сечење

 

Комплетот содржи: леткум, 15 додатоци за обработка, упатство за работа и пластична кутија за носење.

 

Напојување 230 V-AC
Моќност 30 W
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.