Skip Navigation Links.

ESD пумпа за одлемување

BDL-DSPU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код: DSPU

Проводна пумпа за одлемување, 190mm.

1.440 ден
(вклучено ДДВ): 219,66 ден
На лагер
w

Пумпа за одлемување која може да се користи во статички осетлива околина. Доаѓа во комплет со проводен врв.
Се испорачува во сребрена боја.

Димензии 190 mm
Боја
 сребрена
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.