Skip Navigation Links.

ESD Чевли

BDL-38210
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код од Произв.: 38210

ESD професионални чевли.

6.892 ден
(вклучено ДДВ): 1.051,32 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Професионални ESD антистатички чевли.

 

Карактеристики:

 • Abeba ESD чевли
 • Големини: 35 -47
 • CE, EN ISO 20347: 2007
 • OB A, E, FO, SRC
 • Боја: Црна
 • Мазна кожа
 • Прилагодливa и преклопенa лента за петица
 • Постава и горeн дел од кожа
 • Висока отпорност на лизгање, отпорна на абразија PU-компактна-потплата
 • PU-подлога која ги абсорбира ударите
 • Антистатик / ESD дисипативни според DIN EN 61340
 • Санитарно третирани

 

Боја
 црна

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.