Skip Navigation Links.

ESD четка

BDL-KB924
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код: KB924

ESD четка, 180x14mm.
Влакна: 35x8x20mm.

277 ден
(вклучено ДДВ): 42,25 ден
На лагер
w

Сеопфатна палета на четки кои овозможуваат безбедно чистење на ESD осетливи компоненти и плочки без генерирање на опасни статички полнења.

 

Карактеристики:

  • Вкупна должина на четката: 180mm
  • Ширина на четката: 14mm
  • Големина на четка: 35x8mm
  • Должина на четка: 20mm
Димензии 180x14 mm
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.