Skip Navigation Links.

Индустриска мерна опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 63
RH-MST3Y
Брзо инфо
(0)
2mm буксна за монтажа на кабел, до 6А, до 60V DC, жолта.
48 ден
Повеќе
На лагер
w
RH-MST3R
Брзо инфо
(0)
2mm буксна за монтажа на кабел, до 6А, до 60V DC, црвена.
48 ден
Повеќе
На лагер
w
RH-MST3G
Брзо инфо
(0)
2mm буксна за монтажа на кабел, до 6А, до 60V DC, зелена.
48 ден
Повеќе
На лагер
w
RH-MST3BU
Брзо инфо
(0)
2mm буксна за монтажа на кабел, до 6А, до 60V DC, сина.
48 ден
Повеќе
На лагер
w
RH-MST3W
Брзо инфо
(0)
2mm буксна за монтажа на кабел, до 6А, до 60V DC, бела.
48 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ADASH A4300
Брзо инфо
(0)
Преносен вибрациски дијагностички анализатор со 3 влезови, за поврзување на два моно- или еден три-аксијален сензор. Анализаторот може да се конфигурира и испорача со следни...
0 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ADASH A4400
Брзо инфо
(0)
Моќен дијагностички анализатор за евалуација на состојбата на машина преку анализа на вибрациите. Опремен е со специјален дијагностички алгоритам, развиен од Adash, со кој а...
0 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ADASH A4404
Брзо инфо
(0)
4-канален анализатор на вибрации во џебна изведба со USB поврзување. Инструментот се напојува директно преку USB (не користи надворешно напојување) и може да се употребува з...
0 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TECPEL DTM319
Брзо инфо
(0)

4-канален термометар со логер функција за К-тип на температурни сонди.

16.576 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SDL200
Брзо инфо
(0)

4-канален термометар со логер функција со подршка за 6 типови на термопар сонди (J, K, E, T, R,S) и RTD (PT100) сонди.

21.806 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SVAN-SV106
Брзо инфо
(0)

6-канален мерач на вибрации пренесени на човечко тело наменет за истовремено мерење на вибрациите рака-дланка и цело тело.

Повеќе
Само во продавница
CIR-M20901
Брзо инфо
(0)

Дигитален волтметар за монтажа на шина, за мерење на АС напон до 600V.

6.122 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC MS2008A
Брзо инфо
(0)

Струјна клешта за мерење на струја до 600A АС.

1.990 ден
Повеќе
На лагер
w
MASTECH MS2600
Брзо инфо
(0)

Отворена струјна клешта (OpenJaw технологија) за мерење на струи до 200А АС.

1.388 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE I400
Брзо инфо
(0)

Струјна клешта -адаптер за мерење на струи до 400A АС.

11.414 ден
Повеќе
На лагер
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.