ESD брошура

BDL-KNST
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код од Произв.: KNST

Know Static - Едукациска брошура.

0 ден
(вклучено ДДВ): 0 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Јасна и едноставна “Вовед во ESD” брошура која ги објаснува основите на ESD. Оваа брошура е многу корисна и информативна за почетници но исто така е и одличен потсетник за искусните оператори. Идеална е како алатка за пред тренинг. (Секој оператор треба да поседува една!).

Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.