Мултимедија Уреди

Производи на страна:
Страна 3 од 18
SVL-CARCAM11
Брзо инфо
(0)

Видео камера за во автомобил со вграден микрофон.

1.410 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-CDH36/BL
Брзо инфо
(0)

Пренослив куфер за CD-а.

123 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
HQ-CDH60/BL
Брзо инфо
(0)

Пренослив куфер за CD-а.

123 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
COBRA-MT975C
Брзо инфо
(1)

PMR радио (токи-воки) со работен опсег до 10km.

4.750 ден
Повеќе
На лагер
w
COBRA-MT645VP
Брзо инфо
(1)

PMR радио (токи-воки) со работен опсег до 8km.

3.696 ден
Повеќе
На лагер
w
COBRA-MT245VP
Брзо инфо
(0)

PMR радио (токи-воки) со работен опсег до 5km.

2.990 ден
Повеќе
На лагер
w
COBRA-AM1035
Брзо инфо
(0)

PMR Радио (Tоки-Воки) со работен опсег до 12km.

5.976 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SWX-WC035V2
Брзо инфо
(0)

Веб-камера со USB и 0.3 мегапиксели за компјутер.

444 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-HEADSET170
Брзо инфо
(1)

Стерео слушалки со микрофон со USB приклучок и бас вибрации.

1.388 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LGT-G430
Брзо инфо
(0)

USB слушалки со микрофон за играње.

5.853 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LGT-H340
Брзо инфо
(0)
Код: 981-000475

USB стерео слушалки со микрофон.

 

2.579 ден
Повеќе
На лагер
w
LGT-H540
Брзо инфо
(0)
Код: 981-000480

USB стерео слушалки со микрофон.

 

4.420 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-MOUNT
Брзо инфо
(0)

Адаптер за флопи драјв 3.5"/5.25".

206 ден
Повеќе
На лагер
w
CL-AC40
Брзо инфо
(0)

Акциона 4К камера, отпорна на вода, WiFi.

4.740 ден
Повеќе
На лагер
w
CL-AC360
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD 360° камера, 2K, WiFi, водоотпорна.

4.990 ден
Повеќе
На лагер
w
paket_popust_mk
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.