CD-RW диск

CD-RW PC 1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VERBATIM

CD-RW 700MB 12x 12cm.

75 ден
(вклучено ДДВ): 11,44 ден
Беспл. Испор.
w

CD-RW дискот се користи за повеќекратно снимање и претставува идеален начин за складирање податоци, музика, слики и сл.

 

Карактеристики:

  • Тип: CD-RW
  • Димензија: 12cm
  • Капацитет: 700MB
  • Брзина: 12x
  • Пакување: со кутија
Брзина 12 x
Капацитет 0,7 GB
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.