CD-R диск

CD-REC.PC2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PRINCO

CD-R 700MB 56x 12cm.

18 ден
(вклучено ДДВ): 2,75 ден
Беспл. Испор.
w

Princo компакт диск со капацитет од 700MB и макс. брзина на пишување на податоци x56 пати.

 

Карактеристики:

  • Тип: CD-R
  • Димензија: 12cm
  • Капацитет: 700MB
  • Брзина: 56x
  • Пакување: без кутија
Брзина 52 x
Капацитет 0,7 GB
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.