Bluetooth слушалки

KNG-BTHS10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Безжични стерео Bluetooth слушалки со микрофон и вградена батерија.

807 ден
(вклучено ДДВ): 123,1 ден
На лагер
w

Слушајте ја вашата омилена музика со помош на овие безжични Bluetooth слушалки со уникатен дизајн. Работниот опсег на слушалките е 10m и со помош на микрофонот може да ги користите со мобилен телефон за разговори. Слушалките се опремени со контролни копчиња за лесно прескокнување преку песни и  прилагодување на јачината на звукот.

 

Пакетот содржи:

  • 1x 3.5mm стерео аудио кабел
  • 1x микро USB кабел за напојување

 

Карактеристики:

  • Работен опсег: 10m
  • Време на работа: ± 10h
  • Време на полнење: ± 2h
  • Bluetooth® верзија: 4.0
  • Капацитет на батеријата: 400mAh
  • Боја: бела
Фреквентен опсег 20-20 Hz
Работен опсег 10 m
Време на работа: ± 10 h
Тежина 351 g
Bluetooth® верзија 4.0
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.