Blu-ray диск

INTENSO BD-REC01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
INTENSO

Blu-ray диск BD-R 25GB 4x.

125 ден
(вклучено ДДВ): 19,07 ден
Беспл. Испор.
w

Blu-ray диск на кој може да се снимаат податоци, со капацитет од 25GB, потполно во согласност со спецификациите на Blu-ray Disc сојузот.

Може да се пишува на горната површина со маркер за CD/DVD.

 

Карактеристики:

  • "Hard Coat" - заштитен слој
  • Екстремно долг век на траење
  • Одлични перформанси на репродукција
  • BD-R е за користење со BD снимачи и читачи
Капацитет 25 GB
Брзина 4 x

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.